Intencje Mszy Św.

Intencje Mszy Św. 6.02.2023 – 12.02 2023

Data Intencje

PONIEDZIAŁEK

          6.02

6.30 śp. Danuta Buczyńska od rodziny Paszyńskich
6.30
śp. Stefania Jeż od wnuka Pawła
7.00 śp. Władysław Lula od wnuków: Dominiki i Krzysztofa
18.00 śp. Czesław Stępkowicz od rodziny Nagnajewicz
18.00 śp. Elżbieta Gleń od rodziców
POZA PARAFIĄ:  śp. Zofia Wiśniowska, Mateusz Ochałek, Mieczysław Kilar, Sławomir Mularz

WTOREK
7.02

6.30 śp. Danuta Buczyńska od rodziny Paszyńskich
6.30  śp. Stefania Jeż od syna Stanisława z rodziną
7:00 śp. Władysław Lula od rodziny Głaz z Padwi Narodowej
18.00 śp. Czesław Stępkowicz od koleżanek synowej Agnieszki ze szkoły w Miejscu Piastowym
18.00 O Boże Błogosławieństwo w rodzinie na cały rok
POZA PARAFIĄ:  śp. Zofia Wiśniowska, Mateusz Ochałek, Mieczysław Kilar, Sławomir Mularz

ŚRODA

8.02

6.30 śp. Julian Sanocki od żony
6.30 śp. Stefania Jeż od wnuka Marka z rodziną
7.00 śp. Władysław Lula od uczestników pogrzebu
18.00 śp. Czesław Stępkowicz od Mieczysława Kocura
POZA PARAFIĄ:  śp. Zofia Wiśniowska, Mateusz Ochałek, Mieczysław Kilar, Sławomir Mularz

CZWARTEK 

9.02

6.30 śp. Julian Sanocki od córki Bożeny z mężem
6.30 śp. Jan Pomprowicz

7.00 śp. Stefania Jeż od Róży św, Faustyny
18.00 śp. Władysław Lula od uczestników pogrzebu
18.00  śp. Czesław Stępkowicz od Elżbiety i Łukasza Jaklik
POZA PARAFIĄ:  śp. Zofia Wiśniowska, Mateusz Ochałek, Mieczysław Kilar, Sławomir Mularz

PIĄTEK
10.02

6.30 śp. Julian Sanocki od syna Janusza z żoną
6.30 śp. Władysław Lula od uczestników pogrzebu
7.00 śp. Stefania Jeż od Róży św. Faustyny

18.00 śp. Czesław Stępkowicz od rodziny Ordyna
18.00 śp. Stanisława i Bogusław Pawlik
POZA PARAFIĄ:  śp. Zofia Wiśniowska, Mateusz Ochałek, Mieczysław Kilar, Sławomir Mularz

SOBOTA

 11.02

6.30 śp. Julian Sanocki od syna Leszka z rodziną
6.30  śp. Stefania Jeż od rodziny Zając z Chlebnej
7.00 śp. Zofia Dzija od brata z żoną
18.00 śp. Czesław Stępkowicz od współpracowników syna Bogdana

18.00 śp. Jan Pomprowicz
POZA PARAFIĄ:  śp. Zofia Wiśniowska, Mateusz Ochałek, Mieczysław Kilar, Sławomir Mularz

NIEDZIELA

12.02

7.00 śp. Albin Czelny od synów Bogdana i Wojciecha

9.00 śp. Stanisława Kurowska w 4 rocznicę śmierci
11.00 Za parafian
12.30 śp. Zygmunt Mróz w 1 rocznicę śmierci

18.00 śp. Władysław Chochołek od żony Ireny w 2 rocznicę śmierci
POZA PARAFIĄ:  śp. Zofia Wiśniowska, Mateusz Ochałek, Mieczysław Kilar, Sławomir Mularz