AktualnościNajnowszeOgłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela zwykła, 22 stycznia

Ogłoszenia duszpasterskie 

III Niedziela zwykła, 22 stycznia 2023 r.

  1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Niech będzie to dla nas zachętą do częstszego czytania Biblii oraz prasy lub książek o tematyce religijnej. 
  2. We wtorek nowenna do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, o godz. 18:00 Msza św., w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. 
  3. Do środy trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zakończenie tygodnia wypada w środę w Święto Nawrócenia św. Pawła. 
  4. Trwają ferie zimowe. Modlimy się za wypoczywających od nauki. 
  5. Za tydzień w niedzielę, 29 stycznia po Mszy św. o godz. 12:30 będzie spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. 
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli. 
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Zygmunt Walczak z ul. Krasińskiego ur. 1934 r. i śp. Janina Janocha z ul. Jesionowej ur. w 1933 r. Polecajmy Zmarłych Bożemu Miłosierdziu: wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…