AktualnościNajnowszeOgłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela zwykła, 15 stycznia

Ogłoszenia duszpasterskie 

II Niedziela zwykła, 15 stycznia 2023 r.

  1. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas i za składane ofiary kolędowe: Bóg zapłać! 
  2. Trwają ferie zimowe. Modlimy się za wypoczywających nauczycieli, wychowawców, młodzież i dzieci.
  3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Fundusz Inwestycyjny Parafii.
  4. We wtorek nowenna do św. Antoniego, w środę do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, o godz. 18:00 Msza św., w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. 
  5. Od środy rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. We wtorek, 17.01. w godzinach 16:00-18:00 w Domu Ludowym w Długiem można wpłacać na budowę kościoła filialnego w Długiem-Porębach
  7. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Niech będzie to dla nas zachętą do częstszego czytania Biblii oraz prasy lub książek o tematyce religijnej. 
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli. 
  9. W ubiegłym tygodniu do wieczności odszedł śp. Wojciech SZAJNA z ul. Sikorskiego ur. w 1954 r. Polecajmy Zmarłego Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…